Suretıl zumer , Rüyada Suretıl zumer görmek


Rüyada Zümer Suresinl veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamet günü mü'minlerle ön safta bulunmaya, güzel akibete ve kitaplara isarettir.Suretıl zumer kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl zumer görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kavrulmuş şeyler , Rüyada Kavrulmuş şeyler görmek Simitçi , Rüyada Simitçi görmek Et dilimleri , Rüyada Et dilimleri görmek Pardösü , Rüyada Pardösü görmek Şahitlik , Rüyada Şahitlik görmek Faks / tele faks , Rüyada Faks / tele faks görmek Ot , Rüyada Ot görmek Sakındırmak , Rüyada Sakındırmak görmek Karamela , Rüyada Karamela görmek Kuma , Rüyada Kuma görmek Uzanmak , Rüyada Uzanmak görmek Bahçıvan , Rüyada Bahçıvan görmek Bacı , Rüyada Bacı görmek Üvey baba , Rüyada Üvey baba görmek Örtmek / örtünmek , Rüyada Örtmek / örtünmek görmek El ile yoklamak , Rüyada El ile yoklamak görmek Otopark , Rüyada Otopark görmek Boy atmak , Rüyada Boy atmak görmek Yer altı , Rüyada Yer altı görmek Sure 038 sad , Rüyada Sure 038 sad görmek Havva (a.s.) , Rüyada Havva (a.s.) görmek Mala , Rüyada Mala görmek Kaplıca , Rüyada Kaplıca görmek Keşkek , Rüyada Keşkek görmek Mevsimler , Rüyada Mevsimler görmek Haber vermek , Rüyada Haber vermek görmek Hud suresi , Rüyada Hud suresi görmek Karasevda , Rüyada Karasevda görmek Dümbelek , Rüyada Dümbelek görmek Tava-tencere , Rüyada Tava-tencere görmek Çivit , Rüyada Çivit görmek Tomurcuk , Rüyada Tomurcuk görmek Mehter , Rüyada Mehter görmek Çarpmak , Rüyada Çarpmak görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Noksanlık , Rüyada Noksanlık görmek İstiridye , Rüyada İstiridye görmek Üzüm , Rüyada Üzüm görmek Kosele , Rüyada Kosele görmek Söğüt ağacı , Rüyada Söğüt ağacı görmek Kaya , Rüyada Kaya görmek Çıngırak , Rüyada Çıngırak görmek El aynası , Rüyada El aynası görmek Ata , Rüyada Ata görmek Dimağ , Rüyada Dimağ görmek Ortak / ortaklık , Rüyada Ortak / ortaklık görmek Tabakacı , Rüyada Tabakacı görmek Yüksek yer , Rüyada Yüksek yer görmek Göz kırpmak , Rüyada Göz kırpmak görmek Sonsuzluk , Rüyada Sonsuzluk görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek