Sürtük , Rüyada Sürtük görmek


Rüyada sürtük tabir edilen bir kadinla karsilasmak, evliligin tehlikede olduguna delalet eder. Asifte bir kimse ile dostluk kurdugunu gören kimse, esiyle aralarinda oldukça önemli anlasmazliklar yüzünden ayrilmak tehlikesinde kalir. Bu yüzden çok dikkatli davranmasi gerekmektedir.Sürtük kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sürtük görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tutsak , Rüyada Tutsak görmek Kara , Rüyada Kara görmek Çarmıha gerilmek , Rüyada Çarmıha gerilmek görmek Zoka , Rüyada Zoka görmek Saraç , Rüyada Saraç görmek Melek , Rüyada Melek görmek Zıt şeyler , Rüyada Zıt şeyler görmek Şerbet , Rüyada Şerbet görmek Merak , Rüyada Merak görmek Elbise askısı , Rüyada Elbise askısı görmek Vazo , Rüyada Vazo görmek İnanmak , Rüyada İnanmak görmek Bileyici , Rüyada Bileyici görmek Fecir , Rüyada Fecir görmek Saka (su taşıyıcı) , Rüyada Saka (su taşıyıcı) görmek Rüşvet , Rüyada Rüşvet görmek Basamak , Rüyada Basamak görmek Nikah memuru , Rüyada Nikah memuru görmek Sıfır , Rüyada Sıfır görmek Dokuma tarağı , Rüyada Dokuma tarağı görmek Vardiya , Rüyada Vardiya görmek Diz çökme , Rüyada Diz çökme görmek Kirpi , Rüyada Kirpi görmek Temel , Rüyada Temel görmek Yangın provası , Rüyada Yangın provası görmek Çam ağacı , Rüyada Çam ağacı görmek Babaanne , Rüyada Babaanne görmek Maden ocağı , Rüyada Maden ocağı görmek Çengelli iğne , Rüyada Çengelli iğne görmek Miladı aylar , Rüyada Miladı aylar görmek Yerin yeşermesi , Rüyada Yerin yeşermesi görmek Fağfur , Rüyada Fağfur görmek Kibir , Rüyada Kibir görmek Suretıl secde , Rüyada Suretıl secde görmek Pır , Rüyada Pır görmek On , Rüyada On görmek Zilkade , Rüyada Zilkade görmek Hırs , Rüyada Hırs görmek Öküz , Rüyada Öküz görmek Damar , Rüyada Damar görmek Rey , Rüyada Rey görmek Kuran okumak , Rüyada Kuran okumak görmek Kas ve kırpık , Rüyada Kas ve kırpık görmek Çanak , Rüyada Çanak görmek Yaz mevsimi , Rüyada Yaz mevsimi görmek Örtü , Rüyada Örtü görmek Safir , Rüyada Safir görmek Üvendire , Rüyada Üvendire görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Hakim , Rüyada Hakim görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek