Sürüklemek , Rüyada Sürüklemek görmek


Bakınız; Çekerek Götürmek.Sürüklemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sürüklemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Karış ile ölçmek , Rüyada Karış ile ölçmek görmek Çocuk bezi , Rüyada Çocuk bezi görmek Sabah vakti , Rüyada Sabah vakti görmek Suretıl fıl , Rüyada Suretıl fıl görmek Muzdelıfe , Rüyada Muzdelıfe görmek Nota , Rüyada Nota görmek Serap , Rüyada Serap görmek Aşı olmak (iğne) , Rüyada Aşı olmak (iğne) görmek Sıçramak , Rüyada Sıçramak görmek Müfessir , Rüyada Müfessir görmek Para basan , Rüyada Para basan görmek Jenerik , Rüyada Jenerik görmek Mahfel , Rüyada Mahfel görmek Kapı mandalı , Rüyada Kapı mandalı görmek Geçit , Rüyada Geçit görmek Güve , Rüyada Güve görmek Takke , Rüyada Takke görmek Cumhurbaşkanı , Rüyada Cumhurbaşkanı görmek Kep , Rüyada Kep görmek İhale , Rüyada İhale görmek Harp (musiki aleti) , Rüyada Harp (musiki aleti) görmek Kral , Rüyada Kral görmek Ramazan , Rüyada Ramazan görmek Soygunculuk , Rüyada Soygunculuk görmek Nahl suresi , Rüyada Nahl suresi görmek Büyüklenmek , Rüyada Büyüklenmek görmek Musallaêtaşı , Rüyada Musallaêtaşı görmek Hecın devesi , Rüyada Hecın devesi görmek Boa , Rüyada Boa görmek Jartiyer , Rüyada Jartiyer görmek Cıva , Rüyada Cıva görmek Gönder , Rüyada Gönder görmek Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir , Rüyada Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir görmek Vaka , Rüyada Vaka görmek Haykırmak , Rüyada Haykırmak görmek Resmigeçit , Rüyada Resmigeçit görmek Deli olmak , Rüyada Deli olmak görmek Puro içmek , Rüyada Puro içmek görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Örmek , Rüyada Örmek görmek Demet , Rüyada Demet görmek Değnek , Rüyada Değnek görmek Kano , Rüyada Kano görmek Uyluk , Rüyada Uyluk görmek Sözlük , Rüyada Sözlük görmek Kireç fırını , Rüyada Kireç fırını görmek Kürk , Rüyada Kürk görmek Nazar değmesi , Rüyada Nazar değmesi görmek Tef , Rüyada Tef görmek Hafaza melekleri , Rüyada Hafaza melekleri görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek