Sürüklemek , Rüyada Sürüklemek görmek


Bakınız; Çekerek Götürmek.Sürüklemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sürüklemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kalp çarpıntısı , Rüyada Kalp çarpıntısı görmek Otağ , Rüyada Otağ görmek Mini etek , Rüyada Mini etek görmek Savaşmak , Rüyada Savaşmak görmek Diş fırçalamak , Rüyada Diş fırçalamak görmek Hoca , Rüyada Hoca görmek Sopa , Rüyada Sopa görmek Padişah , Rüyada Padişah görmek Tekme , Rüyada Tekme görmek Naz / nazlanmak , Rüyada Naz / nazlanmak görmek Çaydanlık , Rüyada Çaydanlık görmek Buğday rengi , Rüyada Buğday rengi görmek Ayıp , Rüyada Ayıp görmek Madeni para , Rüyada Madeni para görmek Hasır sepet , Rüyada Hasır sepet görmek Evrak , Rüyada Evrak görmek Kabil , Rüyada Kabil görmek Robot , Rüyada Robot görmek Börek , Rüyada Börek görmek İbadet: , Rüyada İbadet: görmek Su kovası , Rüyada Su kovası görmek Sure 107 maun , Rüyada Sure 107 maun görmek Suretıl kehf , Rüyada Suretıl kehf görmek Lokanta , Rüyada Lokanta görmek Atış yapmak , Rüyada Atış yapmak görmek Düşmek , Rüyada Düşmek görmek Borsa , Rüyada Borsa görmek Levha , Rüyada Levha görmek Esirgemek , Rüyada Esirgemek görmek Uyluk , Rüyada Uyluk görmek Jeoloji , Rüyada Jeoloji görmek Kılıç ucu , Rüyada Kılıç ucu görmek Felak suresi , Rüyada Felak suresi görmek Enbiya (peygamberler) , Rüyada Enbiya (peygamberler) görmek Şampanya , Rüyada Şampanya görmek Kafur , Rüyada Kafur görmek Vakıa suresi , Rüyada Vakıa suresi görmek Kutu , Rüyada Kutu görmek Kum kertenkelesi , Rüyada Kum kertenkelesi görmek Suretıl fatır , Rüyada Suretıl fatır görmek Matkap , Rüyada Matkap görmek Zarar etmek , Rüyada Zarar etmek görmek Eczane , Rüyada Eczane görmek Bal arısı , Rüyada Bal arısı görmek Suretıl hakka , Rüyada Suretıl hakka görmek Güzel , Rüyada Güzel görmek Kan aldırma , Rüyada Kan aldırma görmek Sabun , Rüyada Sabun görmek Mecusi , Rüyada Mecusi görmek Tereyağı , Rüyada Tereyağı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek