Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek


Rüyada süt sagan kimseyi görmek, rizik, menfaat, yumusak söz ve güzel siyasete isarettir. Sigir sagicini görmek, isçileri para ile tutan kimsedir, Süt sagan, salih bir kimsedir.Süt sağan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Süt sağan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tellak , Rüyada Tellak görmek İğde ağacı , Rüyada İğde ağacı görmek Satmak , Rüyada Satmak görmek Tıpa , Rüyada Tıpa görmek Liste , Rüyada Liste görmek Dalmak , Rüyada Dalmak görmek Tablo , Rüyada Tablo görmek Numunelik , Rüyada Numunelik görmek Tabakhane , Rüyada Tabakhane görmek İtmek , Rüyada İtmek görmek Gelecek , Rüyada Gelecek görmek Edebi eser , Rüyada Edebi eser görmek Harita , Rüyada Harita görmek Kayık küreği , Rüyada Kayık küreği görmek Eyer , Rüyada Eyer görmek Sofa , Rüyada Sofa görmek Yeşil başak , Rüyada Yeşil başak görmek Karyola , Rüyada Karyola görmek Onay , Rüyada Onay görmek Taş döşeyici , Rüyada Taş döşeyici görmek Denetçi , Rüyada Denetçi görmek Övünme , Rüyada Övünme görmek Söz vermek , Rüyada Söz vermek görmek Kuzu , Rüyada Kuzu görmek Harem ağası , Rüyada Harem ağası görmek Kötü söz , Rüyada Kötü söz görmek Tezkere , Rüyada Tezkere görmek Çobandeğneği , Rüyada Çobandeğneği görmek Gedik , Rüyada Gedik görmek Üvey anne , Rüyada Üvey anne görmek Çöğen , Rüyada Çöğen görmek Sığıl , Rüyada Sığıl görmek Ücret , Rüyada Ücret görmek Eza ve cefa , Rüyada Eza ve cefa görmek Kalcın , Rüyada Kalcın görmek Dövüş , Rüyada Dövüş görmek Süt sağmak , Rüyada Süt sağmak görmek Kırmızı at , Rüyada Kırmızı at görmek Cemaziyel ahir , Rüyada Cemaziyel ahir görmek Suretıl humeze , Rüyada Suretıl humeze görmek Kulak , Rüyada Kulak görmek Böcek , Rüyada Böcek görmek İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) , Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek Sayı , Rüyada Sayı görmek Maske , Rüyada Maske görmek Güveyi , Rüyada Güveyi görmek Faka basmak , Rüyada Faka basmak görmek Tesviye makinesi , Rüyada Tesviye makinesi görmek Kabıl , Rüyada Kabıl görmek Yat ve kotra , Rüyada Yat ve kotra görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek