Tahta , Rüyada Tahta görmek


Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.Tahta kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tahta görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kabin , Rüyada Kabin görmek Himaye (koruma) , Rüyada Himaye (koruma) görmek İhtilas , Rüyada İhtilas görmek Kazmak , Rüyada Kazmak görmek Ekmek kesmek , Rüyada Ekmek kesmek görmek Sokmak , Rüyada Sokmak görmek Armonika , Rüyada Armonika görmek Aşık , Rüyada Aşık görmek Körük , Rüyada Körük görmek Meni , Rüyada Meni görmek Kasırga , Rüyada Kasırga görmek Sarı arı , Rüyada Sarı arı görmek Rebıulevvel ayı , Rüyada Rebıulevvel ayı görmek Yapışmak , Rüyada Yapışmak görmek Çöpçatan , Rüyada Çöpçatan görmek Havyar yemek , Rüyada Havyar yemek görmek Aslanağzı , Rüyada Aslanağzı görmek Yangın provası , Rüyada Yangın provası görmek Veli , Rüyada Veli görmek Ferace giyinmek , Rüyada Ferace giyinmek görmek Sure 084 ınsıkak , Rüyada Sure 084 ınsıkak görmek Suçlu , Rüyada Suçlu görmek Güderi , Rüyada Güderi görmek Nişadır , Rüyada Nişadır görmek İnsan vücudu , Rüyada İnsan vücudu görmek Duvak , Rüyada Duvak görmek Sağır , Rüyada Sağır görmek Et yemek , Rüyada Et yemek görmek Tanınmak , Rüyada Tanınmak görmek Gaga , Rüyada Gaga görmek Ezgi , Rüyada Ezgi görmek Suretıl Nahl , Rüyada Suretıl Nahl görmek Üzüm bağı , Rüyada Üzüm bağı görmek İşgal , Rüyada İşgal görmek Yaralanma , Rüyada Yaralanma görmek Tecvit , Rüyada Tecvit görmek Irk , Rüyada Irk görmek Humeze suresi , Rüyada Humeze suresi görmek Cellat , Rüyada Cellat görmek Rehine , Rüyada Rehine görmek Seyyar satıcı , Rüyada Seyyar satıcı görmek Bahar , Rüyada Bahar görmek Yatak , Rüyada Yatak görmek Don lastiği , Rüyada Don lastiği görmek Kolluk , Rüyada Kolluk görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Et , Rüyada Et görmek Kasas suresi , Rüyada Kasas suresi görmek Fısıltı , Rüyada Fısıltı görmek Sağırlık , Rüyada Sağırlık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek