Tahta , Rüyada Tahta görmek


Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.Tahta kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tahta görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Usulsüzlük , Rüyada Usulsüzlük görmek Kanaat , Rüyada Kanaat görmek Lal , Rüyada Lal görmek Kırağı ve çiğ , Rüyada Kırağı ve çiğ görmek Askeri bando , Rüyada Askeri bando görmek Sardalye , Rüyada Sardalye görmek Hırka , Rüyada Hırka görmek Takva , Rüyada Takva görmek Kayalık , Rüyada Kayalık görmek Sakat , Rüyada Sakat görmek Tavşancıl , Rüyada Tavşancıl görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Çay bahçesi , Rüyada Çay bahçesi görmek Izgara , Rüyada Izgara görmek Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk , Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk görmek Yaramaz söz söyleyen , Rüyada Yaramaz söz söyleyen görmek Sarı arı , Rüyada Sarı arı görmek Düet , Rüyada Düet görmek Emir , Rüyada Emir görmek Bulanıklık , Rüyada Bulanıklık görmek İpek püskül , Rüyada İpek püskül görmek Defnetmek (gömmek) , Rüyada Defnetmek (gömmek) görmek Fakirlik , Rüyada Fakirlik görmek Ücret , Rüyada Ücret görmek Küpe , Rüyada Küpe görmek Hancı , Rüyada Hancı görmek Yulaf , Rüyada Yulaf görmek Lohusa , Rüyada Lohusa görmek Yatağan , Rüyada Yatağan görmek Düşes , Rüyada Düşes görmek Övülmek , Rüyada Övülmek görmek Jandarma , Rüyada Jandarma görmek İlan etmek , Rüyada İlan etmek görmek Muddesır suresi , Rüyada Muddesır suresi görmek Ezgi / ezgici , Rüyada Ezgi / ezgici görmek Hilkatin değişmesi , Rüyada Hilkatin değişmesi görmek Sıyrık , Rüyada Sıyrık görmek Cezalanmak , Rüyada Cezalanmak görmek Teksir / teksir makinesi , Rüyada Teksir / teksir makinesi görmek İstifa etmek , Rüyada İstifa etmek görmek İğde , Rüyada İğde görmek Pusula , Rüyada Pusula görmek Takke , Rüyada Takke görmek Raf , Rüyada Raf görmek Zıvana , Rüyada Zıvana görmek Banyo yapmak , Rüyada Banyo yapmak görmek Yarış meydanı , Rüyada Yarış meydanı görmek Kulak , Rüyada Kulak görmek Uzaklaşmak , Rüyada Uzaklaşmak görmek Peştamal , Rüyada Peştamal görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek