Taş kömürü , Rüyada Taş kömürü görmek


Rüyada tas kömürü görmek, cehalet, gaflet kati kalplilik, isyan ve günaha isarettir.Taş kömürü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Taş kömürü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kucaklaşmak , Rüyada Kucaklaşmak görmek Kehribar , Rüyada Kehribar görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek Üzüm şırası , Rüyada Üzüm şırası görmek Azgınlık , Rüyada Azgınlık görmek Tecvit , Rüyada Tecvit görmek Göbek , Rüyada Göbek görmek Güler yüzlülük , Rüyada Güler yüzlülük görmek Hesap pusulası , Rüyada Hesap pusulası görmek Kravat , Rüyada Kravat görmek İlan , Rüyada İlan görmek Üsteğmen , Rüyada Üsteğmen görmek Zayi etmek , Rüyada Zayi etmek görmek Suretıl cın , Rüyada Suretıl cın görmek Mezgit balığı , Rüyada Mezgit balığı görmek Balmumu , Rüyada Balmumu görmek Gökdelen , Rüyada Gökdelen görmek Kurk , Rüyada Kurk görmek İddet , Rüyada İddet görmek Fişek , Rüyada Fişek görmek Makbuz , Rüyada Makbuz görmek Toplamak , Rüyada Toplamak görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Mantı , Rüyada Mantı görmek Örgü örmek , Rüyada Örgü örmek görmek Baykuş , Rüyada Baykuş görmek Davet / davetiye , Rüyada Davet / davetiye görmek Birahane , Rüyada Birahane görmek Menekşe , Rüyada Menekşe görmek Saç dökülmesi , Rüyada Saç dökülmesi görmek Demir kürek , Rüyada Demir kürek görmek El değirmeni , Rüyada El değirmeni görmek Politikacı , Rüyada Politikacı görmek Süleyman (a.s.) , Rüyada Süleyman (a.s.) görmek Pansiyon , Rüyada Pansiyon görmek Resmigeçit , Rüyada Resmigeçit görmek Çağanoz , Rüyada Çağanoz görmek Sohbet etmek , Rüyada Sohbet etmek görmek Kertenkele , Rüyada Kertenkele görmek İbadet yeri / ibadethane , Rüyada İbadet yeri / ibadethane görmek Demirci , Rüyada Demirci görmek Kabir , Rüyada Kabir görmek Erkek kardeş , Rüyada Erkek kardeş görmek Deprem , Rüyada Deprem görmek Attar , Rüyada Attar görmek Celp , Rüyada Celp görmek Boşanmak , Rüyada Boşanmak görmek Doğramacı , Rüyada Doğramacı görmek Yemek borusu , Rüyada Yemek borusu görmek Sebze , Rüyada Sebze görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek