Taş kömürü , Rüyada Taş kömürü görmek


Rüyada tas kömürü görmek, cehalet, gaflet kati kalplilik, isyan ve günaha isarettir.Taş kömürü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Taş kömürü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Deterjan , Rüyada Deterjan görmek Vasıyyet , Rüyada Vasıyyet görmek Giyinme , Rüyada Giyinme görmek Telefon / telgraf , Rüyada Telefon / telgraf görmek Değişme , Rüyada Değişme görmek Köşk , Rüyada Köşk görmek Veznedar , Rüyada Veznedar görmek Evlenmek , Rüyada Evlenmek görmek Dereotu , Rüyada Dereotu görmek Cephane kutusu , Rüyada Cephane kutusu görmek Palamut ağacı , Rüyada Palamut ağacı görmek Karnabahar , Rüyada Karnabahar görmek Vakfe , Rüyada Vakfe görmek Kızıl dut(kırmızı dut) , Rüyada Kızıl dut(kırmızı dut) görmek Çeltik , Rüyada Çeltik görmek Şükür , Rüyada Şükür görmek Yıkmak , Rüyada Yıkmak görmek Yitik (kayıp) , Rüyada Yitik (kayıp) görmek Mıs , Rüyada Mıs görmek Harp malzemesi , Rüyada Harp malzemesi görmek Göl , Rüyada Göl görmek Kadınbudu , Rüyada Kadınbudu görmek Kol , Rüyada Kol görmek İhram , Rüyada İhram görmek Zekat , Rüyada Zekat görmek Mendirek , Rüyada Mendirek görmek Sadaka vermek , Rüyada Sadaka vermek görmek Kiraz yaprağı satan , Rüyada Kiraz yaprağı satan görmek İlahi söylemek , Rüyada İlahi söylemek görmek Kos , Rüyada Kos görmek Skandal , Rüyada Skandal görmek Karakol , Rüyada Karakol görmek Hındı , Rüyada Hındı görmek Dalga , Rüyada Dalga görmek Şiir söylemek , Rüyada Şiir söylemek görmek Yalı , Rüyada Yalı görmek Yemin etmek , Rüyada Yemin etmek görmek Biat etmek , Rüyada Biat etmek görmek Uyuşmak , Rüyada Uyuşmak görmek Nil , Rüyada Nil görmek Hardal , Rüyada Hardal görmek Süre tanımak , Rüyada Süre tanımak görmek Çiş damlaları , Rüyada Çiş damlaları görmek Risale , Rüyada Risale görmek Gelin / gelinlik , Rüyada Gelin / gelinlik görmek Kuran veya diğer şeyler okumak , Rüyada Kuran veya diğer şeyler okumak görmek Taşımak , Rüyada Taşımak görmek Yele , Rüyada Yele görmek Örtü , Rüyada Örtü görmek Değerli olmak , Rüyada Değerli olmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek