Taş ocağı , Rüyada Taş ocağı görmek


Rüyada taş ocağında bazı işçilerin çalıştığını gördüyseniz, başarıyı ancak çok çalışarak elde edeceğiniz anlamına gelir.Taş ocağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Taş ocağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Remil döken , Rüyada Remil döken görmek Kapı kapamak ve açmak , Rüyada Kapı kapamak ve açmak görmek Üzengi , Rüyada Üzengi görmek Suhuf , Rüyada Suhuf görmek Fırın , Rüyada Fırın görmek Havan , Rüyada Havan görmek Nahivci(gramerci) , Rüyada Nahivci(gramerci) görmek Görüşmek , Rüyada Görüşmek görmek Otçu , Rüyada Otçu görmek Vasi , Rüyada Vasi görmek İşinin noksan ve eksik kalması , Rüyada İşinin noksan ve eksik kalması görmek Sulun , Rüyada Sulun görmek Sefahat , Rüyada Sefahat görmek Haksızlık , Rüyada Haksızlık görmek Kayınvalide , Rüyada Kayınvalide görmek Örümcek , Rüyada Örümcek görmek Pusula , Rüyada Pusula görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Balya sıkıcı , Rüyada Balya sıkıcı görmek Kolye , Rüyada Kolye görmek Okyanus , Rüyada Okyanus görmek Çocuklar , Rüyada Çocuklar görmek Mıs (alaşım) , Rüyada Mıs (alaşım) görmek Müfessir , Rüyada Müfessir görmek Rahle , Rüyada Rahle görmek Ayırmak , Rüyada Ayırmak görmek Zulüm , Rüyada Zulüm görmek Saksı , Rüyada Saksı görmek Kefaret , Rüyada Kefaret görmek Av kuşu , Rüyada Av kuşu görmek Zünnar , Rüyada Zünnar görmek Sıvı yağ , Rüyada Sıvı yağ görmek Zamandan bir saat , Rüyada Zamandan bir saat görmek Mercek , Rüyada Mercek görmek Suretıl tarık , Rüyada Suretıl tarık görmek Cilt , Rüyada Cilt görmek Nalbur , Rüyada Nalbur görmek Siğil , Rüyada Siğil görmek Yağlamak , Rüyada Yağlamak görmek Tek gözlü olmak , Rüyada Tek gözlü olmak görmek Nazarlık , Rüyada Nazarlık görmek Kimya , Rüyada Kimya görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Aza , Rüyada Aza görmek Sıklık , Rüyada Sıklık görmek Şehir , Rüyada Şehir görmek Otelci , Rüyada Otelci görmek Davul , Rüyada Davul görmek Sinema , Rüyada Sinema görmek Bagaj , Rüyada Bagaj görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek