Tavaf , Rüyada Tavaf görmek


Kabe'yı usulüne uygun olarak tavaf etmek sıkıntıdan kurtulmaya, tövbe etmeye, Cehennemden kurtulmaya, adağını yerine getirmeye, ehil olan için önemli memuriyete; Kadının, erkeğin yahut başka bir şeyin etrafında tavaf ettiğini görmek ona aşırı sevgi besleemeye ve akılsızca yapılan işlerden dolayı dünyalık ve uhrev" zarara uğramaya delalet eder.Tavaf kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tavaf görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sahur , Rüyada Sahur görmek İplik eğirmek , Rüyada İplik eğirmek görmek Hulefa-i raşidin , Rüyada Hulefa-i raşidin görmek Keçeci , Rüyada Keçeci görmek Gam , Rüyada Gam görmek Fatır suresi , Rüyada Fatır suresi görmek Gazyağı , Rüyada Gazyağı görmek Kor , Rüyada Kor görmek Zihar , Rüyada Zihar görmek Sıcak şey , Rüyada Sıcak şey görmek Sura suresi , Rüyada Sura suresi görmek Leğen , Rüyada Leğen görmek Asit , Rüyada Asit görmek Pamukçu , Rüyada Pamukçu görmek Keçe , Rüyada Keçe görmek Vergi , Rüyada Vergi görmek Çiy , Rüyada Çiy görmek Dalkavuk , Rüyada Dalkavuk görmek Ezan okumak , Rüyada Ezan okumak görmek Kamarot , Rüyada Kamarot görmek Şeftali , Rüyada Şeftali görmek Gök gürlemesi , Rüyada Gök gürlemesi görmek Törpü / törpülemek , Rüyada Törpü / törpülemek görmek Mekke-i mükerreme , Rüyada Mekke-i mükerreme görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Esir , Rüyada Esir görmek Revü , Rüyada Revü görmek Çiğ (rutubet) , Rüyada Çiğ (rutubet) görmek Turunç ağacı , Rüyada Turunç ağacı görmek Uşak , Rüyada Uşak görmek İspirto , Rüyada İspirto görmek Merasim , Rüyada Merasim görmek Saf suresi , Rüyada Saf suresi görmek Poligon , Rüyada Poligon görmek Rütbe , Rüyada Rütbe görmek Aza , Rüyada Aza görmek Kırlangıç , Rüyada Kırlangıç görmek Mahfe , Rüyada Mahfe görmek At , Rüyada At görmek Mezar tası , Rüyada Mezar tası görmek Vergi memuru , Rüyada Vergi memuru görmek Öğüt , Rüyada Öğüt görmek Cuma , Rüyada Cuma görmek Post , Rüyada Post görmek Vahdet , Rüyada Vahdet görmek Titremek , Rüyada Titremek görmek Suretıl kıyame , Rüyada Suretıl kıyame görmek Patlıcan , Rüyada Patlıcan görmek Köşk , Rüyada Köşk görmek Oğul ve kız , Rüyada Oğul ve kız görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek