Temizleyici , Rüyada Temizleyici görmek


Kişinin ayıplarını gizleyen yahut onların tövbe ederek temizlenmelerine vesile olan salih kimselere, Elinden hayır umulan, insanları ihmet ve sıkıntıdan kurtaran kimeseye, Ayıplı ve günahkar kimseleri tatlı ve yumuşak bir dille uyaran iyi niyetli insana delalet eder.Temizleyici kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Temizleyici görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Politika , Rüyada Politika görmek Merdiven basamakları , Rüyada Merdiven basamakları görmek Koruyucu başlık , Rüyada Koruyucu başlık görmek Lavta , Rüyada Lavta görmek Sigara , Rüyada Sigara görmek Tevrat , Rüyada Tevrat görmek Hıristiyan , Rüyada Hıristiyan görmek Duvar saati , Rüyada Duvar saati görmek Hasat , Rüyada Hasat görmek Asker , Rüyada Asker görmek Yürek çarpması , Rüyada Yürek çarpması görmek Seker , Rüyada Seker görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Çavdar ekmeği , Rüyada Çavdar ekmeği görmek Malul , Rüyada Malul görmek Ekin (buğday) , Rüyada Ekin (buğday) görmek Dut , Rüyada Dut görmek Kastetmek , Rüyada Kastetmek görmek Nefes , Rüyada Nefes görmek Sidik , Rüyada Sidik görmek Remil döken , Rüyada Remil döken görmek Kamyon , Rüyada Kamyon görmek Kırbaç , Rüyada Kırbaç görmek Tıraş olmak , Rüyada Tıraş olmak görmek Hayvan dışkısı , Rüyada Hayvan dışkısı görmek Sünnet olmak / etmek , Rüyada Sünnet olmak / etmek görmek Huni , Rüyada Huni görmek Şelale , Rüyada Şelale görmek Hızarcı , Rüyada Hızarcı görmek Pestil , Rüyada Pestil görmek Hela , Rüyada Hela görmek Boşadığı eşine dönmek , Rüyada Boşadığı eşine dönmek görmek İbrahim (a.s.)İn makamı , Rüyada İbrahim (a.s.)İn makamı görmek Karpuz , Rüyada Karpuz görmek Eğe (törpü) , Rüyada Eğe (törpü) görmek Suretıl felak , Rüyada Suretıl felak görmek Hasırcı , Rüyada Hasırcı görmek Jaluzi , Rüyada Jaluzi görmek Terbiyeci , Rüyada Terbiyeci görmek Bostan korkuluğu , Rüyada Bostan korkuluğu görmek Zina , Rüyada Zina görmek Cübbe , Rüyada Cübbe görmek Kartvizit , Rüyada Kartvizit görmek Defter , Rüyada Defter görmek Tarla kuşu , Rüyada Tarla kuşu görmek Kırmızı gagalı karga , Rüyada Kırmızı gagalı karga görmek Karatavuk , Rüyada Karatavuk görmek Şakayık , Rüyada Şakayık görmek Direksiyon , Rüyada Direksiyon görmek Uyarmak , Rüyada Uyarmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek