Tempo , Rüyada Tempo görmek


Rüyada bir müzik parçasi çalinirken ona tempo tuttugunuzu görmeniz, bir sirkete ortak olacaginiza veya bir kooperatife yazilacaginiza veya arkadaslarinizla bir geziye çikacaginiza delalet eder.Tempo kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tempo görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Ciltlenmiş kitap , Rüyada Ciltlenmiş kitap görmek Kefil olmak , Rüyada Kefil olmak görmek Kalbur , Rüyada Kalbur görmek Taş (kaya) , Rüyada Taş (kaya) görmek Mikail (a.s.) , Rüyada Mikail (a.s.) görmek Cezaevi , Rüyada Cezaevi görmek Ezme , Rüyada Ezme görmek Su dolabı , Rüyada Su dolabı görmek Sure 094 ınsırah , Rüyada Sure 094 ınsırah görmek Azap , Rüyada Azap görmek Saymak , Rüyada Saymak görmek Numunelik , Rüyada Numunelik görmek Dilenci , Rüyada Dilenci görmek Yavru , Rüyada Yavru görmek Çağlayan , Rüyada Çağlayan görmek Kalp çarpıntısı , Rüyada Kalp çarpıntısı görmek Cirit değneği , Rüyada Cirit değneği görmek Emekli olmak , Rüyada Emekli olmak görmek Değer , Rüyada Değer görmek Sürçme ve kayma , Rüyada Sürçme ve kayma görmek Sure 093 duha , Rüyada Sure 093 duha görmek Ayrılık , Rüyada Ayrılık görmek Sağlık , Rüyada Sağlık görmek Jeolog , Rüyada Jeolog görmek İskambil kağıdı , Rüyada İskambil kağıdı görmek Günah , Rüyada Günah görmek Mimoza , Rüyada Mimoza görmek Fıstık , Rüyada Fıstık görmek Methetmek , Rüyada Methetmek görmek Ciğer , Rüyada Ciğer görmek Mandalina , Rüyada Mandalina görmek Islaklık , Rüyada Islaklık görmek Haham , Rüyada Haham görmek Sure 092 leyl , Rüyada Sure 092 leyl görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Elektrik , Rüyada Elektrik görmek Tavassut etmek , Rüyada Tavassut etmek görmek Yılan , Rüyada Yılan görmek Iskonto , Rüyada Iskonto görmek Komutan , Rüyada Komutan görmek Çeşme , Rüyada Çeşme görmek Yazıhane , Rüyada Yazıhane görmek Haram bir şey , Rüyada Haram bir şey görmek Yeşil kısnısı , Rüyada Yeşil kısnısı görmek Ejderha , Rüyada Ejderha görmek İftar , Rüyada İftar görmek Cep , Rüyada Cep görmek Posa , Rüyada Posa görmek Bahşiş , Rüyada Bahşiş görmek Eski / eskici , Rüyada Eski / eskici görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek