Terbiyesiz , Rüyada Terbiyesiz görmek


Bakınız; Edepsiz.Terbiyesiz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Terbiyesiz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Koyun , Rüyada Koyun görmek Su kovası , Rüyada Su kovası görmek Koltuk , Rüyada Koltuk görmek Plak , Rüyada Plak görmek Valiz , Rüyada Valiz görmek Eşraf , Rüyada Eşraf görmek Güz , Rüyada Güz görmek Muzdelıfe , Rüyada Muzdelıfe görmek Projektör , Rüyada Projektör görmek Venüs , Rüyada Venüs görmek Vaaz , Rüyada Vaaz görmek Oyun , Rüyada Oyun görmek Genç kadın , Rüyada Genç kadın görmek Çorak , Rüyada Çorak görmek Cerrah , Rüyada Cerrah görmek Kapuska , Rüyada Kapuska görmek Savaş , Rüyada Savaş görmek Tuzcu , Rüyada Tuzcu görmek Yaralamak , Rüyada Yaralamak görmek Düzelmek / düzeltmek , Rüyada Düzelmek / düzeltmek görmek Musakat , Rüyada Musakat görmek İşleme , Rüyada İşleme görmek Gök / gökyüzü , Rüyada Gök / gökyüzü görmek Yufka , Rüyada Yufka görmek Suretıl tarık , Rüyada Suretıl tarık görmek Cetvel , Rüyada Cetvel görmek Patlıcan , Rüyada Patlıcan görmek İp ile aşağı sarkmak , Rüyada İp ile aşağı sarkmak görmek Dilenci , Rüyada Dilenci görmek Nal , Rüyada Nal görmek Yoğurt kurusu , Rüyada Yoğurt kurusu görmek Makarna , Rüyada Makarna görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Tiryak , Rüyada Tiryak görmek İhtilal , Rüyada İhtilal görmek Nükte , Rüyada Nükte görmek Fosfor , Rüyada Fosfor görmek Yangın provası , Rüyada Yangın provası görmek Kapı halkası , Rüyada Kapı halkası görmek Yufka ekmek , Rüyada Yufka ekmek görmek Talih oyunları , Rüyada Talih oyunları görmek Topallamak , Rüyada Topallamak görmek Rüşvet , Rüyada Rüşvet görmek Sarmaşık , Rüyada Sarmaşık görmek Kazık , Rüyada Kazık görmek Enam suresi , Rüyada Enam suresi görmek İlahi söylemek , Rüyada İlahi söylemek görmek Nine , Rüyada Nine görmek Kravat , Rüyada Kravat görmek Lahana , Rüyada Lahana görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek