Terbiyesiz , Rüyada Terbiyesiz görmek


Bakınız; Edepsiz.Terbiyesiz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Terbiyesiz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sure 041 fussılet , Rüyada Sure 041 fussılet görmek Zücaciyeci , Rüyada Zücaciyeci görmek Kısas yapmak , Rüyada Kısas yapmak görmek Çekmek , Rüyada Çekmek görmek Kek , Rüyada Kek görmek Şehzade , Rüyada Şehzade görmek Seker , Rüyada Seker görmek Enbiya (peygamberler) , Rüyada Enbiya (peygamberler) görmek Trampa , Rüyada Trampa görmek Gaz çıkarmak , Rüyada Gaz çıkarmak görmek Çiftetelli oynamak , Rüyada Çiftetelli oynamak görmek Şömine , Rüyada Şömine görmek Tomurcuk , Rüyada Tomurcuk görmek Irz düşmanı , Rüyada Irz düşmanı görmek Limon ağacı , Rüyada Limon ağacı görmek Restoran , Rüyada Restoran görmek Genç kızlar , Rüyada Genç kızlar görmek Sardunya , Rüyada Sardunya görmek Feraset , Rüyada Feraset görmek Vakıf olmak , Rüyada Vakıf olmak görmek Uysal , Rüyada Uysal görmek Ahkaf Suresi , Rüyada Ahkaf Suresi görmek Doktor , Rüyada Doktor görmek Köle ve cariyeyi müdebbir kılmak , Rüyada Köle ve cariyeyi müdebbir kılmak görmek Torba , Rüyada Torba görmek İşret etmek (alkol içmek) , Rüyada İşret etmek (alkol içmek) görmek Yaban hayvanı , Rüyada Yaban hayvanı görmek Kilim , Rüyada Kilim görmek Suretıl Fatiha , Rüyada Suretıl Fatiha görmek İktibas , Rüyada İktibas görmek Suretıl mumtehıne , Rüyada Suretıl mumtehıne görmek Zürafa , Rüyada Zürafa görmek Maydanoz , Rüyada Maydanoz görmek Yaylım ateş , Rüyada Yaylım ateş görmek Elektrik , Rüyada Elektrik görmek Kavun ve karpuz , Rüyada Kavun ve karpuz görmek Nota , Rüyada Nota görmek Gözyaşı , Rüyada Gözyaşı görmek Sılaı rahmi terk etmek , Rüyada Sılaı rahmi terk etmek görmek Silahçı , Rüyada Silahçı görmek Danyal (a.s.) , Rüyada Danyal (a.s.) görmek Dirsek , Rüyada Dirsek görmek Şıklık , Rüyada Şıklık görmek Zemzem , Rüyada Zemzem görmek Veli , Rüyada Veli görmek Yol azığı , Rüyada Yol azığı görmek İmparatoriçe , Rüyada İmparatoriçe görmek Kerpiççi , Rüyada Kerpiççi görmek Giyim eşyası , Rüyada Giyim eşyası görmek Sözcü , Rüyada Sözcü görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek