Tırpan , Rüyada Tırpan görmek


Bakınız; Ekin (Ekmek/Biçmek).Tırpan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tırpan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Salak , Rüyada Salak görmek Mumunun suresi , Rüyada Mumunun suresi görmek Öşür , Rüyada Öşür görmek Çiçek , Rüyada Çiçek görmek Sure 030 Rum , Rüyada Sure 030 Rum görmek Vatan , Rüyada Vatan görmek Mahlep , Rüyada Mahlep görmek Büyümek , Rüyada Büyümek görmek Sivilce , Rüyada Sivilce görmek Hortum , Rüyada Hortum görmek Yaban keçisi , Rüyada Yaban keçisi görmek Kabile , Rüyada Kabile görmek Yaralanmak , Rüyada Yaralanmak görmek Müftü , Rüyada Müftü görmek Kas ve kırpık , Rüyada Kas ve kırpık görmek Peygamberimizin hanımları , Rüyada Peygamberimizin hanımları görmek Zaçyağı , Rüyada Zaçyağı görmek İşkence , Rüyada İşkence görmek Mest , Rüyada Mest görmek Kafa kafaya dövüşmek , Rüyada Kafa kafaya dövüşmek görmek Teneşir , Rüyada Teneşir görmek Dövmek , Rüyada Dövmek görmek Kağnı , Rüyada Kağnı görmek Kil , Rüyada Kil görmek Kumar , Rüyada Kumar görmek Cuma namazı kılmak , Rüyada Cuma namazı kılmak görmek Zuhal yıldızı , Rüyada Zuhal yıldızı görmek Morfin , Rüyada Morfin görmek İbrahim aleyhi selam , Rüyada İbrahim aleyhi selam görmek Tunç , Rüyada Tunç görmek Azat etmek , Rüyada Azat etmek görmek Staj yapmak , Rüyada Staj yapmak görmek Palmiye , Rüyada Palmiye görmek Kırlangıç , Rüyada Kırlangıç görmek Küçük kuşlar , Rüyada Küçük kuşlar görmek Jenerik , Rüyada Jenerik görmek Oyun zili çalan , Rüyada Oyun zili çalan görmek Barut , Rüyada Barut görmek Para basan , Rüyada Para basan görmek Şerbetçi , Rüyada Şerbetçi görmek Karyola , Rüyada Karyola görmek Müsabaka , Rüyada Müsabaka görmek Gizli söz dinlemek , Rüyada Gizli söz dinlemek görmek Ezan okumak , Rüyada Ezan okumak görmek Sure 045 Casiye , Rüyada Sure 045 Casiye görmek Kefil / kefalet , Rüyada Kefil / kefalet görmek Kumru , Rüyada Kumru görmek Nargile , Rüyada Nargile görmek Belinden ikiye bölünmek , Rüyada Belinden ikiye bölünmek görmek Haberleşme , Rüyada Haberleşme görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek