Tırpan , Rüyada Tırpan görmek


Bakınız; Ekin (Ekmek/Biçmek).Tırpan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tırpan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bok , Rüyada Bok görmek Münakaşa , Rüyada Münakaşa görmek Güçlük , Rüyada Güçlük görmek Dümbelek , Rüyada Dümbelek görmek Şimşir , Rüyada Şimşir görmek Tiryak , Rüyada Tiryak görmek Üst kat , Rüyada Üst kat görmek Suretıl İbrahim , Rüyada Suretıl İbrahim görmek Rüku , Rüyada Rüku görmek Natır , Rüyada Natır görmek Karnaval , Rüyada Karnaval görmek Levrek , Rüyada Levrek görmek Deli olmak , Rüyada Deli olmak görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Takunya , Rüyada Takunya görmek Arazoz , Rüyada Arazoz görmek Halı , Rüyada Halı görmek Paluze , Rüyada Paluze görmek Korkuluk , Rüyada Korkuluk görmek Ateş ve kıvılcım , Rüyada Ateş ve kıvılcım görmek Sarılmak , Rüyada Sarılmak görmek Zil , Rüyada Zil görmek Hademe , Rüyada Hademe görmek Nacak , Rüyada Nacak görmek Cinsel ilişki , Rüyada Cinsel ilişki görmek Düğünçiçeği , Rüyada Düğünçiçeği görmek İhlas suresi , Rüyada İhlas suresi görmek Puta tapmak , Rüyada Puta tapmak görmek Üstübeç , Rüyada Üstübeç görmek Pamuk satıcısı , Rüyada Pamuk satıcısı görmek Kısas , Rüyada Kısas görmek Lehim , Rüyada Lehim görmek Bahçe küreği , Rüyada Bahçe küreği görmek Aşık , Rüyada Aşık görmek Yunus balığı , Rüyada Yunus balığı görmek Kanca , Rüyada Kanca görmek Uğurböceği , Rüyada Uğurböceği görmek Keçi , Rüyada Keçi görmek Kıssacı , Rüyada Kıssacı görmek Çekiç , Rüyada Çekiç görmek Sıdık damlaları , Rüyada Sıdık damlaları görmek Mobilya / mobilyacı , Rüyada Mobilya / mobilyacı görmek Sure 105 fıl , Rüyada Sure 105 fıl görmek Meşhur , Rüyada Meşhur görmek İtibar , Rüyada İtibar görmek Makara , Rüyada Makara görmek Talih , Rüyada Talih görmek Toplu iğne , Rüyada Toplu iğne görmek Yüzüstü dönmek , Rüyada Yüzüstü dönmek görmek Döşek , Rüyada Döşek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek