Toprak kap , Rüyada Toprak kap görmek


Helal para, helal mal, zevkle harcanacak paradır.Toprak kap kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Toprak kap görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Gramofon , Rüyada Gramofon görmek Atıcılık , Rüyada Atıcılık görmek Suretıl lokman , Rüyada Suretıl lokman görmek Sofra bezi , Rüyada Sofra bezi görmek Pezevenk , Rüyada Pezevenk görmek Sure 064 tegabun , Rüyada Sure 064 tegabun görmek Çabalamak , Rüyada Çabalamak görmek Piyango , Rüyada Piyango görmek Hallaç , Rüyada Hallaç görmek Nöbetçi , Rüyada Nöbetçi görmek Bulaşık , Rüyada Bulaşık görmek Sıklık , Rüyada Sıklık görmek Meme , Rüyada Meme görmek Çiçek bozuğu , Rüyada Çiçek bozuğu görmek Sihir , Rüyada Sihir görmek Gammazlık , Rüyada Gammazlık görmek Dalga , Rüyada Dalga görmek Ezan , Rüyada Ezan görmek Çulha , Rüyada Çulha görmek Bedevi , Rüyada Bedevi görmek Park , Rüyada Park görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Maide suresi , Rüyada Maide suresi görmek Mera , Rüyada Mera görmek Molla , Rüyada Molla görmek Kan alıcı , Rüyada Kan alıcı görmek Ardıçkuşu , Rüyada Ardıçkuşu görmek Yemen zafer anı , Rüyada Yemen zafer anı görmek Haberdar olmak , Rüyada Haberdar olmak görmek Garnizon , Rüyada Garnizon görmek Katliam , Rüyada Katliam görmek Sırları gizlemek , Rüyada Sırları gizlemek görmek Sümkürmek , Rüyada Sümkürmek görmek Kamer suresi , Rüyada Kamer suresi görmek Çekirge , Rüyada Çekirge görmek Vakıa suresi , Rüyada Vakıa suresi görmek Çanta , Rüyada Çanta görmek Arap tavşanı , Rüyada Arap tavşanı görmek Biracı , Rüyada Biracı görmek Panjur , Rüyada Panjur görmek Suretıl kevser , Rüyada Suretıl kevser görmek Istakoz , Rüyada Istakoz görmek İşret etmek (alkol içmek) , Rüyada İşret etmek (alkol içmek) görmek İla , Rüyada İla görmek Çukur doldurmak , Rüyada Çukur doldurmak görmek Büfe , Rüyada Büfe görmek Kasık (yemek aleti) , Rüyada Kasık (yemek aleti) görmek Zorluk , Rüyada Zorluk görmek Salam , Rüyada Salam görmek Gök , Rüyada Gök görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek