Toprak kap , Rüyada Toprak kap görmek


Helal para, helal mal, zevkle harcanacak paradır.Toprak kap kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Toprak kap görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kirman , Rüyada Kirman görmek Yusufçuk , Rüyada Yusufçuk görmek Sidre-i minteha , Rüyada Sidre-i minteha görmek Musiki , Rüyada Musiki görmek Kuyumcu , Rüyada Kuyumcu görmek Bebek (yeni doğan) , Rüyada Bebek (yeni doğan) görmek Bağlanmak , Rüyada Bağlanmak görmek Gömmek , Rüyada Gömmek görmek Tartıcı , Rüyada Tartıcı görmek Vadi , Rüyada Vadi görmek Bora , Rüyada Bora görmek El ayası , Rüyada El ayası görmek İktidarsız olmak , Rüyada İktidarsız olmak görmek Müftü , Rüyada Müftü görmek Yaba , Rüyada Yaba görmek Yeşil kısnısı , Rüyada Yeşil kısnısı görmek Yolcunun dönmesi , Rüyada Yolcunun dönmesi görmek Kapan kurmak , Rüyada Kapan kurmak görmek Kulunç , Rüyada Kulunç görmek Arkadan gitmek , Rüyada Arkadan gitmek görmek Hak ve hakikat , Rüyada Hak ve hakikat görmek Kadı , Rüyada Kadı görmek Beytullah , Rüyada Beytullah görmek Direksiyon , Rüyada Direksiyon görmek Bağırıp çağırmak , Rüyada Bağırıp çağırmak görmek Uyku ilacı , Rüyada Uyku ilacı görmek Borsa , Rüyada Borsa görmek Cebir , Rüyada Cebir görmek Radyatör , Rüyada Radyatör görmek Onbaşı , Rüyada Onbaşı görmek Bade , Rüyada Bade görmek Ney , Rüyada Ney görmek Yük hayvanı , Rüyada Yük hayvanı görmek Yalnızlık , Rüyada Yalnızlık görmek El bağlamak , Rüyada El bağlamak görmek Arzu , Rüyada Arzu görmek Eğitim , Rüyada Eğitim görmek Suretıl gasıye , Rüyada Suretıl gasıye görmek Uyarı , Rüyada Uyarı görmek Gece ve gündüz , Rüyada Gece ve gündüz görmek Sehpa , Rüyada Sehpa görmek Tren yolu , Rüyada Tren yolu görmek İşgal , Rüyada İşgal görmek Haberleşme , Rüyada Haberleşme görmek Müşavir , Rüyada Müşavir görmek Kuraklık , Rüyada Kuraklık görmek Yat , Rüyada Yat görmek Dayanmak , Rüyada Dayanmak görmek Bomba , Rüyada Bomba görmek Suretıl Fatiha , Rüyada Suretıl Fatiha görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek