Tribün , Rüyada Tribün görmek


Rüyasında tribünden birşeyler seyreden başkalarının işine karışmayacak ve huzurlu bir devre geçirecek demektir.Tribün kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Tribün görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yazı kalemi , Rüyada Yazı kalemi görmek Doldurmak , Rüyada Doldurmak görmek Kevser havuzu , Rüyada Kevser havuzu görmek Evden taşınmak , Rüyada Evden taşınmak görmek Bilgi , Rüyada Bilgi görmek Kayıp kimse / şey , Rüyada Kayıp kimse / şey görmek Cariye , Rüyada Cariye görmek Riyakarlık , Rüyada Riyakarlık görmek Eyer , Rüyada Eyer görmek Tırpan , Rüyada Tırpan görmek Usta , Rüyada Usta görmek Pösteki , Rüyada Pösteki görmek Yükleme , Rüyada Yükleme görmek Beden , Rüyada Beden görmek Görümce , Rüyada Görümce görmek Düşman / düşmanlık , Rüyada Düşman / düşmanlık görmek Hikayeci , Rüyada Hikayeci görmek Makyaj , Rüyada Makyaj görmek Azat etmek , Rüyada Azat etmek görmek Cengi , Rüyada Cengi görmek Tebessüm , Rüyada Tebessüm görmek Verem , Rüyada Verem görmek Çiçek , Rüyada Çiçek görmek Pişmanlık , Rüyada Pişmanlık görmek Köstek , Rüyada Köstek görmek Felak suresi , Rüyada Felak suresi görmek İhtilal , Rüyada İhtilal görmek Döşeme , Rüyada Döşeme görmek Çıra , Rüyada Çıra görmek Salamura , Rüyada Salamura görmek Sihir , Rüyada Sihir görmek Bunalmak , Rüyada Bunalmak görmek Denge , Rüyada Denge görmek Armatör , Rüyada Armatör görmek Kara , Rüyada Kara görmek İlkbahar , Rüyada İlkbahar görmek Karagöz , Rüyada Karagöz görmek Diş fırçalamak , Rüyada Diş fırçalamak görmek Kimyager , Rüyada Kimyager görmek İşkembe , Rüyada İşkembe görmek Madalya , Rüyada Madalya görmek Kadın hizmetçi , Rüyada Kadın hizmetçi görmek Ayak kayması , Rüyada Ayak kayması görmek Tosbağa , Rüyada Tosbağa görmek Meyve , Rüyada Meyve görmek Vaftiz , Rüyada Vaftiz görmek Halhal (ayak bileziği) , Rüyada Halhal (ayak bileziği) görmek Ayva ağacı , Rüyada Ayva ağacı görmek Aşure günü , Rüyada Aşure günü görmek Küçümsemek , Rüyada Küçümsemek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek