Uğultu , Rüyada Uğultu görmek


Rüyada uğultu çevreyi etkileyecek olumsuz olaylardır.Rüyada kulaklarinda daimi bir ugultu duymak, ibadetini ihmal ettigi için kendisine ilahi bir uyari olduguna yorumlanir.Rüyada uğultulu sesler duymak; uzak biryerden sizi düşündürecek bir haber alacağınıza işarettir.Uğultu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Uğultu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
El yazması kitap , Rüyada El yazması kitap görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Su dokucu , Rüyada Su dokucu görmek Tak , Rüyada Tak görmek Pestil , Rüyada Pestil görmek Güneş , Rüyada Güneş görmek Sakal başı , Rüyada Sakal başı görmek Bulmaca , Rüyada Bulmaca görmek Fotoğraf makinesi , Rüyada Fotoğraf makinesi görmek Şamar , Rüyada Şamar görmek Güvey , Rüyada Güvey görmek Cevher / cevherci , Rüyada Cevher / cevherci görmek Kaplumbağa , Rüyada Kaplumbağa görmek Tavşan , Rüyada Tavşan görmek Sakat , Rüyada Sakat görmek Koyun ve keçi pisliği , Rüyada Koyun ve keçi pisliği görmek Koku , Rüyada Koku görmek Sandık , Rüyada Sandık görmek Zerre , Rüyada Zerre görmek Kanaat , Rüyada Kanaat görmek Hardal , Rüyada Hardal görmek Ateş ve kıvılcım , Rüyada Ateş ve kıvılcım görmek Sure 063 münafık , Rüyada Sure 063 münafık görmek Evlat , Rüyada Evlat görmek Serseri , Rüyada Serseri görmek Sacayağı , Rüyada Sacayağı görmek Fatımetuz-Zehra , Rüyada Fatımetuz-Zehra görmek Gündelikçi , Rüyada Gündelikçi görmek Suretıl fussılet , Rüyada Suretıl fussılet görmek Faiz , Rüyada Faiz görmek Cıvıltı , Rüyada Cıvıltı görmek Suretıl nisa , Rüyada Suretıl nisa görmek Solak , Rüyada Solak görmek Sürtük , Rüyada Sürtük görmek İncir , Rüyada İncir görmek Gizli söz dinlemek , Rüyada Gizli söz dinlemek görmek Hükümlü , Rüyada Hükümlü görmek Ilıca , Rüyada Ilıca görmek Fırtına , Rüyada Fırtına görmek Harita , Rüyada Harita görmek Pamuk tohumu , Rüyada Pamuk tohumu görmek Goril , Rüyada Goril görmek Jale (Şebnem) , Rüyada Jale (Şebnem) görmek Kandil , Rüyada Kandil görmek Güverte , Rüyada Güverte görmek Saat , Rüyada Saat görmek Mübarek gün ve geceler , Rüyada Mübarek gün ve geceler görmek Bülbül , Rüyada Bülbül görmek Zebani , Rüyada Zebani görmek Poker , Rüyada Poker görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek