Umut , Rüyada Umut görmek


Bakınız; Ümit.Umut kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Umut görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Katıl , Rüyada Katıl görmek Hasta / hastalık , Rüyada Hasta / hastalık görmek Ceket , Rüyada Ceket görmek Asfalt , Rüyada Asfalt görmek Jübile , Rüyada Jübile görmek Teleskop , Rüyada Teleskop görmek Gerinmek , Rüyada Gerinmek görmek Kızıl renk , Rüyada Kızıl renk görmek Çocuklar , Rüyada Çocuklar görmek Riyakarlık , Rüyada Riyakarlık görmek Tellak , Rüyada Tellak görmek İksir , Rüyada İksir görmek İz , Rüyada İz görmek Küfür / küfretmek , Rüyada Küfür / küfretmek görmek Hafız , Rüyada Hafız görmek Manav , Rüyada Manav görmek Tırabzan: , Rüyada Tırabzan: görmek Zilhicce , Rüyada Zilhicce görmek Dudaklar , Rüyada Dudaklar görmek Sini , Rüyada Sini görmek Çarşı , Rüyada Çarşı görmek Beden , Rüyada Beden görmek Düşmek , Rüyada Düşmek görmek Nazar değmesi , Rüyada Nazar değmesi görmek Nefis , Rüyada Nefis görmek Gebe , Rüyada Gebe görmek Tehlike , Rüyada Tehlike görmek Demirci dükkanı , Rüyada Demirci dükkanı görmek Helvacı , Rüyada Helvacı görmek Lokma , Rüyada Lokma görmek Bit yumurtası , Rüyada Bit yumurtası görmek Öğretmen , Rüyada Öğretmen görmek Cumba , Rüyada Cumba görmek Kayış , Rüyada Kayış görmek Sevap , Rüyada Sevap görmek Nar çekirdeği , Rüyada Nar çekirdeği görmek Avokado , Rüyada Avokado görmek Şalvar , Rüyada Şalvar görmek Tavsiye , Rüyada Tavsiye görmek Ün , Rüyada Ün görmek Ürkmek , Rüyada Ürkmek görmek Taş direk , Rüyada Taş direk görmek Bakan , Rüyada Bakan görmek Resmi daire , Rüyada Resmi daire görmek Taht , Rüyada Taht görmek Kavurmak , Rüyada Kavurmak görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Çayırlık çimenlik , Rüyada Çayırlık çimenlik görmek Yahni , Rüyada Yahni görmek Arzuya kavuşmak , Rüyada Arzuya kavuşmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek