Urgan , Rüyada Urgan görmek


Rüyada urgan görmek, kara bir haberin alınacağına işarettir. Rüyada urgan görmek,kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır. Rüyada urgan görmek, beklenmeyen kötü bir haberle karsilasacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada urgan görmek, söz verme, izzet, mevki, din ve istikamete isaret eder.Urgan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Urgan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Film , Rüyada Film görmek Çentik , Rüyada Çentik görmek Gebelik , Rüyada Gebelik görmek Bozguna uğramak , Rüyada Bozguna uğramak görmek Zebani , Rüyada Zebani görmek Çitlembik , Rüyada Çitlembik görmek Şaşılık , Rüyada Şaşılık görmek İlmühaber , Rüyada İlmühaber görmek Tespih , Rüyada Tespih görmek Methetmek , Rüyada Methetmek görmek Korkuluk , Rüyada Korkuluk görmek Sure 045 Casiye , Rüyada Sure 045 Casiye görmek Safer , Rüyada Safer görmek Çan , Rüyada Çan görmek Su ve su içmek , Rüyada Su ve su içmek görmek Evin yıkılması, ev yıkmak , Rüyada Evin yıkılması, ev yıkmak görmek Et yemeği , Rüyada Et yemeği görmek Mürekkepçi , Rüyada Mürekkepçi görmek Gezmek , Rüyada Gezmek görmek Dekorasyon , Rüyada Dekorasyon görmek Dedikodu yapmak , Rüyada Dedikodu yapmak görmek Radyatör , Rüyada Radyatör görmek Telefon , Rüyada Telefon görmek Yalan söylemek , Rüyada Yalan söylemek görmek Doktor , Rüyada Doktor görmek Pirinç , Rüyada Pirinç görmek Bakmak , Rüyada Bakmak görmek Oyun zili çalan , Rüyada Oyun zili çalan görmek Oyluk , Rüyada Oyluk görmek Sure 006 enam , Rüyada Sure 006 enam görmek Etüt yapmak , Rüyada Etüt yapmak görmek Kartopu , Rüyada Kartopu görmek Saz / sazlık , Rüyada Saz / sazlık görmek Şarap , Rüyada Şarap görmek Bagaj , Rüyada Bagaj görmek Baras , Rüyada Baras görmek Raf , Rüyada Raf görmek Numunelik , Rüyada Numunelik görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Tenekeci , Rüyada Tenekeci görmek Dürbün , Rüyada Dürbün görmek Taun , Rüyada Taun görmek Bulamaç çorbası , Rüyada Bulamaç çorbası görmek Ramazan , Rüyada Ramazan görmek Uğurböceği , Rüyada Uğurböceği görmek Kaşar , Rüyada Kaşar görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Narçiçeği , Rüyada Narçiçeği görmek Zehirli hayvan ısırması , Rüyada Zehirli hayvan ısırması görmek Sakal , Rüyada Sakal görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek