Urgan , Rüyada Urgan görmek


Rüyada urgan görmek, kara bir haberin alınacağına işarettir. Rüyada urgan görmek,kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır. Rüyada urgan görmek, beklenmeyen kötü bir haberle karsilasacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada urgan görmek, söz verme, izzet, mevki, din ve istikamete isaret eder.Urgan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Urgan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Övünmek , Rüyada Övünmek görmek Ashab-ı kiram( r.a.) , Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) görmek Mezı , Rüyada Mezı görmek Sutlu tatlılar , Rüyada Sutlu tatlılar görmek Körfez , Rüyada Körfez görmek İnançsız , Rüyada İnançsız görmek Defnedilmek , Rüyada Defnedilmek görmek Garaj , Rüyada Garaj görmek Sargı , Rüyada Sargı görmek Harpte düşmana karşı yürümek , Rüyada Harpte düşmana karşı yürümek görmek Sis (hava) , Rüyada Sis (hava) görmek Keten tohumu , Rüyada Keten tohumu görmek Büyüklenmek , Rüyada Büyüklenmek görmek Müzisyen , Rüyada Müzisyen görmek Suç / suçlu , Rüyada Suç / suçlu görmek Salih kimse/kimseler , Rüyada Salih kimse/kimseler görmek Oyuncak , Rüyada Oyuncak görmek Cezve , Rüyada Cezve görmek Börülce , Rüyada Börülce görmek Satirn , Rüyada Satirn görmek Mescit , Rüyada Mescit görmek Lapına , Rüyada Lapına görmek Sarmaşık , Rüyada Sarmaşık görmek Tedavi , Rüyada Tedavi görmek Rüşvet , Rüyada Rüşvet görmek Kur'an sureleri , Rüyada Kur'an sureleri görmek Cep , Rüyada Cep görmek Yönlerde tabir edilir , Rüyada Yönlerde tabir edilir görmek Ezber , Rüyada Ezber görmek Tasavvuf , Rüyada Tasavvuf görmek Çiş etmek , Rüyada Çiş etmek görmek Uyluk , Rüyada Uyluk görmek Sure 036 yasın , Rüyada Sure 036 yasın görmek Çekerek götürmek , Rüyada Çekerek götürmek görmek İğfal etmek , Rüyada İğfal etmek görmek Kiraz yaprağı satan , Rüyada Kiraz yaprağı satan görmek Bolluk , Rüyada Bolluk görmek Borsa , Rüyada Borsa görmek Mısır ehramları , Rüyada Mısır ehramları görmek Esenlik , Rüyada Esenlik görmek Parçacı , Rüyada Parçacı görmek Çinko , Rüyada Çinko görmek Teklif , Rüyada Teklif görmek Sarmak , Rüyada Sarmak görmek Öğütmek , Rüyada Öğütmek görmek Beşik , Rüyada Beşik görmek Dedikodu , Rüyada Dedikodu görmek Bereket , Rüyada Bereket görmek Turunç , Rüyada Turunç görmek Zalim , Rüyada Zalim görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek