Utar tablası , Rüyada Utar tablası görmek


Rüyada utar tablasi, insanlarin sir ve emanetlerim muhafaza eden erkek ve kadina delalet eder. Utar tablasi, mali toplayip muhafaza eden bir hizmetkara da delalet eder.Utar tablası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Utar tablası görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Elbise , Rüyada Elbise görmek Ilık / ılıman , Rüyada Ilık / ılıman görmek Yük arabası , Rüyada Yük arabası görmek Medıh , Rüyada Medıh görmek Barbunya , Rüyada Barbunya görmek Çiçek bozuğu , Rüyada Çiçek bozuğu görmek Kaside , Rüyada Kaside görmek Lehimci , Rüyada Lehimci görmek Haşereler , Rüyada Haşereler görmek Bar , Rüyada Bar görmek Taziye , Rüyada Taziye görmek Çarmıha gerilmek , Rüyada Çarmıha gerilmek görmek Koşmak , Rüyada Koşmak görmek Tabiin (ra) , Rüyada Tabiin (ra) görmek Beyazlatıcı , Rüyada Beyazlatıcı görmek Katıl , Rüyada Katıl görmek Yer mantarı , Rüyada Yer mantarı görmek Düve , Rüyada Düve görmek Meyve , Rüyada Meyve görmek Müzik cdsi , Rüyada Müzik cdsi görmek Duvarlar , Rüyada Duvarlar görmek Torun , Rüyada Torun görmek Sinema , Rüyada Sinema görmek Matkap , Rüyada Matkap görmek Kuzu ve oğlak , Rüyada Kuzu ve oğlak görmek Lüle tası , Rüyada Lüle tası görmek Def çalan , Rüyada Def çalan görmek Gözlem / gözlem aleti , Rüyada Gözlem / gözlem aleti görmek Kurt köpeği , Rüyada Kurt köpeği görmek Vezir , Rüyada Vezir görmek Sis (hava) , Rüyada Sis (hava) görmek Çarpışma , Rüyada Çarpışma görmek Yosun , Rüyada Yosun görmek Selam vermek , Rüyada Selam vermek görmek Beklemek , Rüyada Beklemek görmek Elbezi , Rüyada Elbezi görmek Eğlence , Rüyada Eğlence görmek Sardunya , Rüyada Sardunya görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek Yapıştırıcı , Rüyada Yapıştırıcı görmek Kalkan , Rüyada Kalkan görmek Sepet tabla valiz yapan ve satan , Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan görmek Yanardağ , Rüyada Yanardağ görmek Kafadar , Rüyada Kafadar görmek Fakir ve iyi kimselere hizmet , Rüyada Fakir ve iyi kimselere hizmet görmek Gıdıklamak , Rüyada Gıdıklamak görmek Harp malzemesi , Rüyada Harp malzemesi görmek Boya / boyamak , Rüyada Boya / boyamak görmek Hükümlü , Rüyada Hükümlü görmek Sure 039 zumer , Rüyada Sure 039 zumer görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek