Vermek , Rüyada Vermek görmek


Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.Vermek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Vermek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Hapis , Rüyada Hapis görmek Murakıp , Rüyada Murakıp görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek Meyve bahçesi , Rüyada Meyve bahçesi görmek Bebek (oyuncak) , Rüyada Bebek (oyuncak) görmek Suretıl kasas , Rüyada Suretıl kasas görmek Haram , Rüyada Haram görmek Çeşme , Rüyada Çeşme görmek Mizah (latife) , Rüyada Mizah (latife) görmek Pardösü , Rüyada Pardösü görmek Tutun , Rüyada Tutun görmek Yıldızları gütmek , Rüyada Yıldızları gütmek görmek Leyl suresi , Rüyada Leyl suresi görmek Kayınbirader , Rüyada Kayınbirader görmek Övülmek , Rüyada Övülmek görmek Kırk , Rüyada Kırk görmek Güzel konuşmak , Rüyada Güzel konuşmak görmek Kavut , Rüyada Kavut görmek Azgın , Rüyada Azgın görmek Sağanak , Rüyada Sağanak görmek Saadet , Rüyada Saadet görmek Maske , Rüyada Maske görmek Bas , Rüyada Bas görmek Lastik , Rüyada Lastik görmek Tırnak , Rüyada Tırnak görmek Suretıl hakka , Rüyada Suretıl hakka görmek Aşere-i mübeşşire , Rüyada Aşere-i mübeşşire görmek Bitki , Rüyada Bitki görmek Tacir , Rüyada Tacir görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Tedvir suresi , Rüyada Tedvir suresi görmek Kahin , Rüyada Kahin görmek Oy sandığı , Rüyada Oy sandığı görmek Kürtaj , Rüyada Kürtaj görmek Bagaj , Rüyada Bagaj görmek Vatan hasreti , Rüyada Vatan hasreti görmek Bacak , Rüyada Bacak görmek Pervane , Rüyada Pervane görmek Azap , Rüyada Azap görmek Misvak , Rüyada Misvak görmek Gazyağı , Rüyada Gazyağı görmek Baharat , Rüyada Baharat görmek Cetvel , Rüyada Cetvel görmek Gözaltı , Rüyada Gözaltı görmek Yoklamak , Rüyada Yoklamak görmek Terzi , Rüyada Terzi görmek Ladin , Rüyada Ladin görmek Çete , Rüyada Çete görmek Nergis , Rüyada Nergis görmek Dalak (kara petek) balı , Rüyada Dalak (kara petek) balı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek