Vermek , Rüyada Vermek görmek


Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.Vermek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Vermek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Övülmek , Rüyada Övülmek görmek Politika , Rüyada Politika görmek Mütebessim , Rüyada Mütebessim görmek Felç , Rüyada Felç görmek Reyhan , Rüyada Reyhan görmek Yara , Rüyada Yara görmek Vaka , Rüyada Vaka görmek Bar , Rüyada Bar görmek Nesnas , Rüyada Nesnas görmek Müdür , Rüyada Müdür görmek Lavabo , Rüyada Lavabo görmek Satranç piyade / piyon , Rüyada Satranç piyade / piyon görmek Teksir / teksir makinesi , Rüyada Teksir / teksir makinesi görmek Kuyruk , Rüyada Kuyruk görmek Denemek , Rüyada Denemek görmek Kavurmak , Rüyada Kavurmak görmek Yırtıcı kuşlar , Rüyada Yırtıcı kuşlar görmek Ödemek , Rüyada Ödemek görmek Nadas , Rüyada Nadas görmek Nefes / nefes darlığı , Rüyada Nefes / nefes darlığı görmek Vardiya , Rüyada Vardiya görmek Buzdolabı / buzluk , Rüyada Buzdolabı / buzluk görmek Makam , Rüyada Makam görmek Küheylan , Rüyada Küheylan görmek Varil , Rüyada Varil görmek Yüncü , Rüyada Yüncü görmek Çiftlik , Rüyada Çiftlik görmek Bozucu , Rüyada Bozucu görmek Aydınlığa kavuşmak , Rüyada Aydınlığa kavuşmak görmek Telefon , Rüyada Telefon görmek Törpü / törpülemek , Rüyada Törpü / törpülemek görmek Jaluzi , Rüyada Jaluzi görmek Kanaatkar , Rüyada Kanaatkar görmek Tavşancıl , Rüyada Tavşancıl görmek Ceset , Rüyada Ceset görmek Koleksiyon , Rüyada Koleksiyon görmek Kayakçı , Rüyada Kayakçı görmek Zerdeçal , Rüyada Zerdeçal görmek Suretıl rum , Rüyada Suretıl rum görmek Meme vermek , Rüyada Meme vermek görmek Azil , Rüyada Azil görmek Saz / sazlık , Rüyada Saz / sazlık görmek İğrenmek , Rüyada İğrenmek görmek Yumurta / yumurtlamak , Rüyada Yumurta / yumurtlamak görmek Boşadığı eşine dönmek , Rüyada Boşadığı eşine dönmek görmek Esir , Rüyada Esir görmek Pide , Rüyada Pide görmek Teneke / tenekeci , Rüyada Teneke / tenekeci görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Dönmek , Rüyada Dönmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek