Yaban adamı , Rüyada Yaban adamı görmek


Rüyada dag basinda yasayan yabani bir adamla karsilasmak, size is teklifinde bulunacak bazi dalaverecilerin bulunduguna, onlarla isbirligi yaptiginiz takdirde büyük zararlara ugrayacaginiza ve itibardan düseceginize delildir.Yaban adamı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yaban adamı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bulmaca , Rüyada Bulmaca görmek Baras , Rüyada Baras görmek Erik , Rüyada Erik görmek Simsar , Rüyada Simsar görmek Tabakacı , Rüyada Tabakacı görmek Şal , Rüyada Şal görmek Zayıflamak , Rüyada Zayıflamak görmek Uçak , Rüyada Uçak görmek Peşin para ile veresiye mal almak , Rüyada Peşin para ile veresiye mal almak görmek Otel / motel , Rüyada Otel / motel görmek Mangal , Rüyada Mangal görmek Rehin , Rüyada Rehin görmek Öküz ve inek , Rüyada Öküz ve inek görmek Sam yeli , Rüyada Sam yeli görmek Dürmek , Rüyada Dürmek görmek Tur suresi , Rüyada Tur suresi görmek Bağ ve asma , Rüyada Bağ ve asma görmek Çocuklar , Rüyada Çocuklar görmek Ayak bileziği , Rüyada Ayak bileziği görmek Çaylak , Rüyada Çaylak görmek Kaynana , Rüyada Kaynana görmek Kus , Rüyada Kus görmek Kepenk , Rüyada Kepenk görmek Çimen , Rüyada Çimen görmek Sıyrık , Rüyada Sıyrık görmek Yoksulluk , Rüyada Yoksulluk görmek Asil kimse , Rüyada Asil kimse görmek Nöbetçi asker , Rüyada Nöbetçi asker görmek Heybet , Rüyada Heybet görmek Puro içmek , Rüyada Puro içmek görmek Vinç , Rüyada Vinç görmek Ortak / ortaklık , Rüyada Ortak / ortaklık görmek Hızarcı , Rüyada Hızarcı görmek Gezinti , Rüyada Gezinti görmek Bornoz , Rüyada Bornoz görmek Eğer ve gem , Rüyada Eğer ve gem görmek Maymuncuk , Rüyada Maymuncuk görmek Kahve , Rüyada Kahve görmek Meddah , Rüyada Meddah görmek Viyolonsel , Rüyada Viyolonsel görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Yufka ekmek , Rüyada Yufka ekmek görmek Ecel , Rüyada Ecel görmek Süpürge , Rüyada Süpürge görmek Gusül gusletmek , Rüyada Gusül gusletmek görmek İş (meslek) , Rüyada İş (meslek) görmek Çolaklık , Rüyada Çolaklık görmek Sağmak , Rüyada Sağmak görmek Nota , Rüyada Nota görmek Ayakkabıcı , Rüyada Ayakkabıcı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek