Yabancı dil konuşmak , Rüyada Yabancı dil konuşmak görmek


Rüyada güzel ve açik bir sekilde yabanci bir dili konustugunu gören kimse, benzeri olmayan izzet, seref ve mülke erisir. Eger tüccar ise, bulundugu yerde isim yapar. Herhangi bir zanaatkarsa yine isim yapar. Rüyada bütün dillerle konustugunu gören kimse, dünyaca büyük islere malik ve aziz olur.Yabancı dil konuşmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yabancı dil konuşmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İşemek , Rüyada İşemek görmek Lastik top , Rüyada Lastik top görmek Davul , Rüyada Davul görmek Keşkek , Rüyada Keşkek görmek Zorla almak , Rüyada Zorla almak görmek Noksanlık , Rüyada Noksanlık görmek Irz ve namus , Rüyada Irz ve namus görmek Buhurlanmak , Rüyada Buhurlanmak görmek Yiyecek , Rüyada Yiyecek görmek Suretıl tarık , Rüyada Suretıl tarık görmek La ilahe illallah , Rüyada La ilahe illallah görmek Miladı aylar , Rüyada Miladı aylar görmek Çiçek hastalığı , Rüyada Çiçek hastalığı görmek Şems suresi , Rüyada Şems suresi görmek Pazen , Rüyada Pazen görmek Av köpeği , Rüyada Av köpeği görmek Ruh , Rüyada Ruh görmek General , Rüyada General görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Tabak örtüsü , Rüyada Tabak örtüsü görmek Yıkama taşı , Rüyada Yıkama taşı görmek Kuluçka , Rüyada Kuluçka görmek İftar etmek , Rüyada İftar etmek görmek İyiliği emretme, kötülüğü menetme , Rüyada İyiliği emretme, kötülüğü menetme görmek Aydınlatma aleti , Rüyada Aydınlatma aleti görmek Şenlik , Rüyada Şenlik görmek Tokmak , Rüyada Tokmak görmek Cemaziyel ahir ayı , Rüyada Cemaziyel ahir ayı görmek Celep , Rüyada Celep görmek Varyete , Rüyada Varyete görmek Zar , Rüyada Zar görmek Yabancı ihtiyar adam , Rüyada Yabancı ihtiyar adam görmek Zift , Rüyada Zift görmek Turunç ağacı , Rüyada Turunç ağacı görmek Demir kürek , Rüyada Demir kürek görmek Pençe (ayakkabı) , Rüyada Pençe (ayakkabı) görmek Kızılboya , Rüyada Kızılboya görmek Jaguar , Rüyada Jaguar görmek Dil sürçmesi , Rüyada Dil sürçmesi görmek Koyun yüzücüsü , Rüyada Koyun yüzücüsü görmek Pedikür , Rüyada Pedikür görmek Sakal başı , Rüyada Sakal başı görmek Teyemmüm , Rüyada Teyemmüm görmek Medine-ı munevvereyı görmek , Rüyada Medine-ı munevvereyı görmek görmek Muallim , Rüyada Muallim görmek Sandalet , Rüyada Sandalet görmek Çapa , Rüyada Çapa görmek Değnek , Rüyada Değnek görmek İğde , Rüyada İğde görmek İbrahim (a.s.)İn makamı , Rüyada İbrahim (a.s.)İn makamı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek