Yanık , Rüyada Yanık görmek


Yakında güzel haberler alacaksınız. Eğer bir yerinizi yaktığınızı gördüyseniz, hatalarınızdan ders alacak, daha doğru davranmaya başlayacaksınız. Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu gören kimse para alır. Yanık su toplamışsa bu hgeldiği gibi gidecek paradır.Yakında çok güzel haberler alacaksınız. Bir yerinizi yakarsanız, hatalarınızdan ders alacaksınız.Yanık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yanık görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Salatalık tarlası , Rüyada Salatalık tarlası görmek Kazanç , Rüyada Kazanç görmek Güler yüzlü , Rüyada Güler yüzlü görmek Müşteri , Rüyada Müşteri görmek Fecir , Rüyada Fecir görmek Sıkacak alet , Rüyada Sıkacak alet görmek Sedye , Rüyada Sedye görmek Mendilci , Rüyada Mendilci görmek Zatülcenp , Rüyada Zatülcenp görmek Livata , Rüyada Livata görmek İşçi , Rüyada İşçi görmek Kova , Rüyada Kova görmek Baldır , Rüyada Baldır görmek Yaralanmak , Rüyada Yaralanmak görmek Üflemek , Rüyada Üflemek görmek Fırıldak , Rüyada Fırıldak görmek Yakalamak , Rüyada Yakalamak görmek Yolcu , Rüyada Yolcu görmek Yazı kalemi , Rüyada Yazı kalemi görmek Çengi , Rüyada Çengi görmek Atlı , Rüyada Atlı görmek Rebıulahır ayı , Rüyada Rebıulahır ayı görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Yaşlanmak , Rüyada Yaşlanmak görmek Kapan kurmak , Rüyada Kapan kurmak görmek Irmak taşı , Rüyada Irmak taşı görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Halter , Rüyada Halter görmek Haham , Rüyada Haham görmek Kıymetli tas , Rüyada Kıymetli tas görmek Jilet , Rüyada Jilet görmek Çılbır yemek , Rüyada Çılbır yemek görmek Sam yeli , Rüyada Sam yeli görmek Koza , Rüyada Koza görmek Çöküntü , Rüyada Çöküntü görmek Oyuk , Rüyada Oyuk görmek Soyunmak , Rüyada Soyunmak görmek Kayıp olan bir şey , Rüyada Kayıp olan bir şey görmek Gece ve gündüz , Rüyada Gece ve gündüz görmek İlahi aşk şarabı , Rüyada İlahi aşk şarabı görmek İnsan azası , Rüyada İnsan azası görmek Mermerci , Rüyada Mermerci görmek İskambil , Rüyada İskambil görmek Kolluk , Rüyada Kolluk görmek Fitil , Rüyada Fitil görmek Mayıs böceği , Rüyada Mayıs böceği görmek Kumru , Rüyada Kumru görmek Mevsimler , Rüyada Mevsimler görmek İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek , Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek Falcı , Rüyada Falcı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek