Yemiş , Rüyada Yemiş görmek


Rüyada kuru yemis aldiginizi veya yediginizi görmek, yakinda hayirli bir haber alarak sevineceginize isarettir.Yemiş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yemiş görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çağlayan , Rüyada Çağlayan görmek Petrol , Rüyada Petrol görmek Sanık , Rüyada Sanık görmek Deprem , Rüyada Deprem görmek Çarşaf , Rüyada Çarşaf görmek Çiçek , Rüyada Çiçek görmek Suretıl buruc , Rüyada Suretıl buruc görmek Meyhaneci , Rüyada Meyhaneci görmek El arabası , Rüyada El arabası görmek Melodi , Rüyada Melodi görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Artmak ve eksilmek , Rüyada Artmak ve eksilmek görmek Meşaleci , Rüyada Meşaleci görmek Kaçakçı , Rüyada Kaçakçı görmek Nuh (a.s.) , Rüyada Nuh (a.s.) görmek Kurabiye , Rüyada Kurabiye görmek Rağbet ettirmek , Rüyada Rağbet ettirmek görmek Suretıl sura , Rüyada Suretıl sura görmek Kavurmak , Rüyada Kavurmak görmek Yeşil ot , Rüyada Yeşil ot görmek Sure 072 cın , Rüyada Sure 072 cın görmek Mazı , Rüyada Mazı görmek Yıldırım , Rüyada Yıldırım görmek Çapa , Rüyada Çapa görmek Rejisör , Rüyada Rejisör görmek Nakletmek , Rüyada Nakletmek görmek Vitray , Rüyada Vitray görmek Yel , Rüyada Yel görmek Sevinç ve şenlik , Rüyada Sevinç ve şenlik görmek Aşk mektubu , Rüyada Aşk mektubu görmek Kapan , Rüyada Kapan görmek Ölü yıkamak , Rüyada Ölü yıkamak görmek Ustun basarı , Rüyada Ustun basarı görmek Yaramaz söz , Rüyada Yaramaz söz görmek Nehir , Rüyada Nehir görmek Vergi toplamak , Rüyada Vergi toplamak görmek Kumarhane , Rüyada Kumarhane görmek Biblo , Rüyada Biblo görmek Saka kuşu , Rüyada Saka kuşu görmek Suretıl mucadele , Rüyada Suretıl mucadele görmek Nakibi'l eşraf , Rüyada Nakibi'l eşraf görmek Yüz ekşitmek , Rüyada Yüz ekşitmek görmek Ördek , Rüyada Ördek görmek Yasak , Rüyada Yasak görmek Vaftiz , Rüyada Vaftiz görmek Istıfa etmek , Rüyada Istıfa etmek görmek Satmak , Rüyada Satmak görmek Ev yapmak , Rüyada Ev yapmak görmek Ordu , Rüyada Ordu görmek Kangren , Rüyada Kangren görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek