Yemiş , Rüyada Yemiş görmek


Rüyada kuru yemis aldiginizi veya yediginizi görmek, yakinda hayirli bir haber alarak sevineceginize isarettir.Yemiş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yemiş görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Etiket , Rüyada Etiket görmek Gardiyan , Rüyada Gardiyan görmek Geçit , Rüyada Geçit görmek Tegabun suresi , Rüyada Tegabun suresi görmek Bere , Rüyada Bere görmek Sandık , Rüyada Sandık görmek Sulamak , Rüyada Sulamak görmek Durmak , Rüyada Durmak görmek Hatım indirmek , Rüyada Hatım indirmek görmek Direnme , Rüyada Direnme görmek Cemerat , Rüyada Cemerat görmek Bostan dolabı , Rüyada Bostan dolabı görmek Güz , Rüyada Güz görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Leş , Rüyada Leş görmek Zoka , Rüyada Zoka görmek Tespih , Rüyada Tespih görmek Nida etmek , Rüyada Nida etmek görmek Çadır , Rüyada Çadır görmek Kurkcu , Rüyada Kurkcu görmek Arıcı , Rüyada Arıcı görmek Sıcak , Rüyada Sıcak görmek Midye , Rüyada Midye görmek Bazular , Rüyada Bazular görmek Odacı , Rüyada Odacı görmek Tavuk , Rüyada Tavuk görmek Vaaz , Rüyada Vaaz görmek Sure 052 tur , Rüyada Sure 052 tur görmek Esnemek , Rüyada Esnemek görmek Çile (iplik çilesi) , Rüyada Çile (iplik çilesi) görmek Filozof , Rüyada Filozof görmek Gam , Rüyada Gam görmek Yüksek yer , Rüyada Yüksek yer görmek Atlıkarınca , Rüyada Atlıkarınca görmek Çamaşır , Rüyada Çamaşır görmek Ev reisi , Rüyada Ev reisi görmek Yere batmak , Rüyada Yere batmak görmek Yağma , Rüyada Yağma görmek Fidan dikmek , Rüyada Fidan dikmek görmek Cilt , Rüyada Cilt görmek Gündelikçi , Rüyada Gündelikçi görmek Kavuşmak , Rüyada Kavuşmak görmek Muhtaçlara iyilik yapmak , Rüyada Muhtaçlara iyilik yapmak görmek Barış / barışmak , Rüyada Barış / barışmak görmek Çoğaltmak , Rüyada Çoğaltmak görmek Pist , Rüyada Pist görmek Cengi , Rüyada Cengi görmek Saray , Rüyada Saray görmek Istıksa hastası , Rüyada Istıksa hastası görmek Sure 045 Casiye , Rüyada Sure 045 Casiye görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek