Yolculuktan dönmek , Rüyada Yolculuktan dönmek görmek


Rüyada yolculuktan dönmek, rüya sahibinin üzerine vacip olan seyi ödemesine isarettir. Bazen de bu rüya, üzüntüden, yaramaz seylerden halas olup nimete nail olmaya, bazen de, rüya sahibinin günahtan tövbe etmesine isarettir.Yolculuktan dönmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yolculuktan dönmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Soygun , Rüyada Soygun görmek Yemek , Rüyada Yemek görmek Denk , Rüyada Denk görmek Sarp kokuş , Rüyada Sarp kokuş görmek Gramofon , Rüyada Gramofon görmek Taramak , Rüyada Taramak görmek Fırın kürekçisi , Rüyada Fırın kürekçisi görmek Dinleme , Rüyada Dinleme görmek Saadet , Rüyada Saadet görmek Şamar , Rüyada Şamar görmek Kaza , Rüyada Kaza görmek Murat , Rüyada Murat görmek Sebze , Rüyada Sebze görmek Avret yeri , Rüyada Avret yeri görmek Komutan , Rüyada Komutan görmek Peygamber çiçeği , Rüyada Peygamber çiçeği görmek Kavurma , Rüyada Kavurma görmek Sure 110 nasr , Rüyada Sure 110 nasr görmek Mikrofon , Rüyada Mikrofon görmek Lavaj , Rüyada Lavaj görmek Mumtehıne suresi , Rüyada Mumtehıne suresi görmek Sütün , Rüyada Sütün görmek Rebiülahir , Rüyada Rebiülahir görmek Suretıl leyl , Rüyada Suretıl leyl görmek Sayfiye , Rüyada Sayfiye görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Papağan , Rüyada Papağan görmek Ebe , Rüyada Ebe görmek Külahçı , Rüyada Külahçı görmek Römork , Rüyada Römork görmek Tohum ekmek , Rüyada Tohum ekmek görmek Nöbet beklemek , Rüyada Nöbet beklemek görmek Suretıl huccurat , Rüyada Suretıl huccurat görmek Vitamin , Rüyada Vitamin görmek Kasket , Rüyada Kasket görmek Yiğitlik , Rüyada Yiğitlik görmek Talak ile boşadığı eşine dönmek , Rüyada Talak ile boşadığı eşine dönmek görmek Kasap , Rüyada Kasap görmek Diş hekimi , Rüyada Diş hekimi görmek Toplu iğne , Rüyada Toplu iğne görmek Hutbe , Rüyada Hutbe görmek Öd , Rüyada Öd görmek Pantolon ve şalvar , Rüyada Pantolon ve şalvar görmek Sure 079 nazıat , Rüyada Sure 079 nazıat görmek Bayrak , Rüyada Bayrak görmek Kem söz , Rüyada Kem söz görmek Gerinmek , Rüyada Gerinmek görmek Tabanca , Rüyada Tabanca görmek Katran , Rüyada Katran görmek Hamsi , Rüyada Hamsi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek