Zafiyet , Rüyada Zafiyet görmek


Rüyasında zafiyet geçiren önemli bir olay karşısında çaresiz kalacak demektir.Zafiyet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Zafiyet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Suretıl nun , Rüyada Suretıl nun görmek Maun suresi , Rüyada Maun suresi görmek Dana , Rüyada Dana görmek Yankesici , Rüyada Yankesici görmek Filo , Rüyada Filo görmek Karanlık , Rüyada Karanlık görmek Karaborsa , Rüyada Karaborsa görmek İlik , Rüyada İlik görmek Sure 054 kamer , Rüyada Sure 054 kamer görmek Mikrofon , Rüyada Mikrofon görmek Kiremitçi , Rüyada Kiremitçi görmek Dama , Rüyada Dama görmek Karatahta , Rüyada Karatahta görmek Gri , Rüyada Gri görmek Çimdiklemek , Rüyada Çimdiklemek görmek Müze , Rüyada Müze görmek Parçalamak , Rüyada Parçalamak görmek Ölçek , Rüyada Ölçek görmek Terzi , Rüyada Terzi görmek Suretıl kasas , Rüyada Suretıl kasas görmek Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek Tezkere , Rüyada Tezkere görmek Yemin , Rüyada Yemin görmek Kuraklık , Rüyada Kuraklık görmek Dövüşmek , Rüyada Dövüşmek görmek Tek ayak sıçrayıp yürümek , Rüyada Tek ayak sıçrayıp yürümek görmek Diş doktoru , Rüyada Diş doktoru görmek Haberleşme , Rüyada Haberleşme görmek Kurtçuk , Rüyada Kurtçuk görmek İksir , Rüyada İksir görmek Kılavuz , Rüyada Kılavuz görmek Kadıngöbeği tatlısı , Rüyada Kadıngöbeği tatlısı görmek Suretıl fatır , Rüyada Suretıl fatır görmek Demirci , Rüyada Demirci görmek Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek Bölük , Rüyada Bölük görmek Münakaşa , Rüyada Münakaşa görmek İftira , Rüyada İftira görmek Pamuk satıcısı , Rüyada Pamuk satıcısı görmek Yaban iğdesi , Rüyada Yaban iğdesi görmek Hastane , Rüyada Hastane görmek Saflar , Rüyada Saflar görmek Mercan veya köşk çiçeği , Rüyada Mercan veya köşk çiçeği görmek Kirman , Rüyada Kirman görmek Fes , Rüyada Fes görmek Gerdek , Rüyada Gerdek görmek Çoğaltmak , Rüyada Çoğaltmak görmek Güler yüzlülük , Rüyada Güler yüzlülük görmek Kanmak / kandırılmak , Rüyada Kanmak / kandırılmak görmek Müezzin mahfeli , Rüyada Müezzin mahfeli görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek