Zerdeçal , Rüyada Zerdeçal görmek


Hint safranı da denen bu bitkinin kökünü görmek hastalıklı mala delalet eder.Rüyada zerdeçal görmek, çoktan beri yemediginiz ve yapilmasi oldukça güç olan bir yemegi bir sürpriz olarak esinizin hazirlayip size sunacagina, bundan dolayi memnuniyetinizin ifadesi olarak sizin de buna karsi bir hediye ile ona bir sürpriz yapacaginiza yorumlanir.Zerdeçal kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Zerdeçal görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Erik ağacı , Rüyada Erik ağacı görmek Uğraşmak , Rüyada Uğraşmak görmek Dizmek , Rüyada Dizmek görmek Meyve kurdu , Rüyada Meyve kurdu görmek Renk , Rüyada Renk görmek Sürahi , Rüyada Sürahi görmek Musiki aletleri , Rüyada Musiki aletleri görmek Kasatura , Rüyada Kasatura görmek Zarf , Rüyada Zarf görmek Hemşire , Rüyada Hemşire görmek Turp , Rüyada Turp görmek Faiz , Rüyada Faiz görmek Menekşe , Rüyada Menekşe görmek Hikayeci , Rüyada Hikayeci görmek Mermer tası , Rüyada Mermer tası görmek Hezimet , Rüyada Hezimet görmek Cin çarpması , Rüyada Cin çarpması görmek Suretıl zumer , Rüyada Suretıl zumer görmek Topallamak , Rüyada Topallamak görmek Karıa suresi , Rüyada Karıa suresi görmek Helva , Rüyada Helva görmek Suretıl nisa , Rüyada Suretıl nisa görmek Vapur , Rüyada Vapur görmek Bebek (canlı) , Rüyada Bebek (canlı) görmek Sonat dinlemek , Rüyada Sonat dinlemek görmek Petek , Rüyada Petek görmek İnci gerdanlık , Rüyada İnci gerdanlık görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Kışla , Rüyada Kışla görmek Pencere , Rüyada Pencere görmek Çan , Rüyada Çan görmek Çizme , Rüyada Çizme görmek Soğan , Rüyada Soğan görmek Yağhane , Rüyada Yağhane görmek Dershane (sınıf) , Rüyada Dershane (sınıf) görmek Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir , Rüyada Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir görmek Keşkek , Rüyada Keşkek görmek İfade , Rüyada İfade görmek Sır saklamak , Rüyada Sır saklamak görmek İğ , Rüyada İğ görmek Sihir , Rüyada Sihir görmek Süsleme , Rüyada Süsleme görmek Tükürük , Rüyada Tükürük görmek Cüz , Rüyada Cüz görmek Üç aylık almak , Rüyada Üç aylık almak görmek Mihir , Rüyada Mihir görmek Elbise silkmek , Rüyada Elbise silkmek görmek Zahire , Rüyada Zahire görmek Suretıl adıyat , Rüyada Suretıl adıyat görmek Pansuman , Rüyada Pansuman görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek