Zorluk , Rüyada Zorluk görmek


Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.Zorluk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Zorluk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Salak , Rüyada Salak görmek Klima , Rüyada Klima görmek İğfal etmek , Rüyada İğfal etmek görmek Kukla , Rüyada Kukla görmek Düşes , Rüyada Düşes görmek Melikin ispiyoncusu , Rüyada Melikin ispiyoncusu görmek Gasil hane , Rüyada Gasil hane görmek Mızrak , Rüyada Mızrak görmek Gürgen ağacı , Rüyada Gürgen ağacı görmek Su köpüğü , Rüyada Su köpüğü görmek Saka kuşu , Rüyada Saka kuşu görmek Meş'ar'il haram , Rüyada Meş'ar'il haram görmek Otobüs , Rüyada Otobüs görmek Haberdar olmak , Rüyada Haberdar olmak görmek Kitabete kesmek , Rüyada Kitabete kesmek görmek Eflatun , Rüyada Eflatun görmek Çukur doldurmak , Rüyada Çukur doldurmak görmek Vekil , Rüyada Vekil görmek Küfe , Rüyada Küfe görmek Öd , Rüyada Öd görmek Meşguliyet , Rüyada Meşguliyet görmek Sulh , Rüyada Sulh görmek İkramiye , Rüyada İkramiye görmek Hacı , Rüyada Hacı görmek Kaf suresi , Rüyada Kaf suresi görmek Saklanmak , Rüyada Saklanmak görmek Satmak ve satın alınmak , Rüyada Satmak ve satın alınmak görmek Bayrak , Rüyada Bayrak görmek Santral , Rüyada Santral görmek Gelin / gelinlik , Rüyada Gelin / gelinlik görmek Yardım , Rüyada Yardım görmek Saçak , Rüyada Saçak görmek Motorlu araç , Rüyada Motorlu araç görmek Yolcu , Rüyada Yolcu görmek Beyaz darı , Rüyada Beyaz darı görmek Astroloji , Rüyada Astroloji görmek Töhmet , Rüyada Töhmet görmek Islak , Rüyada Islak görmek Ata , Rüyada Ata görmek Çizme , Rüyada Çizme görmek Suretıl vakıa , Rüyada Suretıl vakıa görmek Misafirhane , Rüyada Misafirhane görmek Kiramen katibin , Rüyada Kiramen katibin görmek Defterdar , Rüyada Defterdar görmek Duvar saati , Rüyada Duvar saati görmek Emzik , Rüyada Emzik görmek Uyuşukluk , Rüyada Uyuşukluk görmek Zehirli hayvan ısırması , Rüyada Zehirli hayvan ısırması görmek Posa , Rüyada Posa görmek Odun kürek , Rüyada Odun kürek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek