Zorluk , Rüyada Zorluk görmek


Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.Zorluk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Zorluk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tarak , Rüyada Tarak görmek Sure 094 ınsırah , Rüyada Sure 094 ınsırah görmek Matem , Rüyada Matem görmek Tezkere , Rüyada Tezkere görmek Üçgen , Rüyada Üçgen görmek Azık , Rüyada Azık görmek Suretıl ıhlas , Rüyada Suretıl ıhlas görmek Bahçe , Rüyada Bahçe görmek Kuyruk yağı , Rüyada Kuyruk yağı görmek Sert yer , Rüyada Sert yer görmek Katır , Rüyada Katır görmek Vatan hasreti , Rüyada Vatan hasreti görmek Çöpçü , Rüyada Çöpçü görmek Yaban keçisi , Rüyada Yaban keçisi görmek Vantrilok , Rüyada Vantrilok görmek Yamacı , Rüyada Yamacı görmek Jöle , Rüyada Jöle görmek Kamyon , Rüyada Kamyon görmek Hububat , Rüyada Hububat görmek Tava-tencere , Rüyada Tava-tencere görmek Lokman suresi , Rüyada Lokman suresi görmek Tırtıl , Rüyada Tırtıl görmek Roman , Rüyada Roman görmek Kendir , Rüyada Kendir görmek Bulanıklık , Rüyada Bulanıklık görmek Boğaz , Rüyada Boğaz görmek İnançsız , Rüyada İnançsız görmek Zerdeçal koku , Rüyada Zerdeçal koku görmek Cam eşya , Rüyada Cam eşya görmek İz sürmek , Rüyada İz sürmek görmek Örtmek / örtünmek , Rüyada Örtmek / örtünmek görmek Süpürmek , Rüyada Süpürmek görmek Satıcı , Rüyada Satıcı görmek İpek kuşak ve kemer , Rüyada İpek kuşak ve kemer görmek Muttali olmak , Rüyada Muttali olmak görmek Dev , Rüyada Dev görmek Kamçı , Rüyada Kamçı görmek Dulluk , Rüyada Dulluk görmek Varlıklardaki değişme , Rüyada Varlıklardaki değişme görmek Kavak , Rüyada Kavak görmek Tahıl biti , Rüyada Tahıl biti görmek Susuzluk , Rüyada Susuzluk görmek Mantar , Rüyada Mantar görmek Kaplıca , Rüyada Kaplıca görmek Tüfek , Rüyada Tüfek görmek Nefes / nefes darlığı , Rüyada Nefes / nefes darlığı görmek Turna , Rüyada Turna görmek Sure 021 enbiya , Rüyada Sure 021 enbiya görmek Şerefe , Rüyada Şerefe görmek Hile , Rüyada Hile görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek